328310-2024 - Resultaat
Nederland – Diverse tuingereedschappen – Tuinmachines en Alkylaatbrandstoffen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Tuinmachines en Alkylaatbrandstoffen
Beschrijving: Opdrachtgever wenst met één Opdrachtnemer een Raamovereenkomst voor de levering van Tuinmachines en Alkylaatbrandstoffen op te stellen, die gedurende de looptijd van de op te stellen Raamovereenkomst voldoet aan de minimum voorwaarden voor de uitvoering van de opdracht. zie bestek
Interne identificatiecode: 2024-204
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16160000 Diverse tuingereedschappen
Aanvullende classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen, 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: zie bestek zie bestek
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
Opties:
Beschrijving van de opties: -