328368-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Business Analist
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Business Analist
Beschrijving: De opdracht van het team Informatieanalyse is om indicatoren te definiëren die beantwoorden aan geïnventariseerde informatiebehoeften bij ketenpartijen (zoals zorgkantoren, NZA, IGJ, etc.) richting zorgaanbieders. Deze indicatoren dienen geautomatiseerd gegenereerd te kunnen worden vanuit de bronregistraties van deze zorgaanbieders. Zorginstituut Nederland zoekt een business analist in de periode van 12 mei 2025 tot en met 30 april 2026 voor gemiddeld 32 uren per week. De business analist dient functionele beschrijvingen te maken van indicatoren op basis van de geïnventariseerde informatiebehoeften van ketenpartijen. Daarnaast dient de business analist uit te werken op welke wijze de indicatoren berekend kunnen worden vanuit de gegevens die door de zorgaanbieder geregistreerd worden in de bronsystemen. De business analist zal indicatoren gaan beschrijven op de volgende domeinen: HR, kwaliteit, planning/capaciteit en cliëntinformatie.
Interne identificatiecode: 2025001252
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000