328492-2023 - MededingingNederland-Staphorst: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EOA Inhuur locatiebeheerders Gemeente Staphorst
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
De doelstelling van deze aanbesteding is het afsluiten van een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor het naar behoefte en op afroep leveren van Locatiebeheerders voor de opvanglocaties voor (Oekraïense) vluchtelingen in de gemeente.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 3 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
85312000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Momenteel bestaat het team dat zich bezig houdt met het beheren van de opvanglocaties uit één coördinator en zes locatiebeheerders. De coördinator is in dienst van de gemeente Staphorst, terwijl de locatiebeheerders werkzaam zijn op basis van een uitzendovereenkomst. De Opdracht betreft ook het overnemen van de huidige populatie (onder de voorwaarden van de Raamovereenkomst). Dit kan gebeuren door middel van het in dienst nemen van de huidige medewerkers bij de Opdrachtnemer of door de Opdrachtnemer een makelaarsrol te laten vervullen en te zorgen voor intercollegiale inlening. De gemeente Staphorst verwacht dat de Opdrachtnemer bij natuurlijk verloop van medewerkers nieuwe medewerkers zal aanbieden op basis van een uitzendovereenkomst. Naar verwachting zullen er voor de nieuwe locatie 3 à 4 FTE aan medewerkers worden ingehuurd.