2. Procedure
Procedure
Titel: KWALIFICATIESYSTEEM AANNEMER - Ondergrondse leidingen - Lopende kwalificatie
Beschrijving: De aanleg van ondergrondse leidingen in synergie tussen 2 of meerdere vennoten.
Interne identificatiecode: 20220160/1
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232150 Werkzaamheden in verband met waterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20220160/1 - 1
Interne identificatiecode: 1