Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45442100 Schilderwerk
Aanvullende classificatie (cpv): 45261200 Dakbedekking en schilderen van daken, 45440000 Schilderwerk en beglazing, 45442110 Schilderen van gebouwen
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie