328732-2024 - Mededinging
België – Sportartikelen en -uitrusting – Aankoop sportmaterialen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop sportmaterialen
Beschrijving: Aankoop sportmaterialen
Interne identificatiecode: PPP027-2921/4057/2024/12
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37400000 Sportartikelen en -uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Wedstrijd turnvloer
Beschrijving: Wedstrijd turnvloer
Interne identificatiecode: 2024/12
Perceel: LOT-0002
Titel: Beschermmateriaal sportvloer
Beschrijving: Beschermmateriaal sportvloer
Perceel: LOT-0003
Titel: Airtracks en airbags
Beschrijving: Airtracks en airbags
Perceel: LOT-0004
Titel: Plinten
Beschrijving: Plinten
Perceel: LOT-0005
Titel: Algemeen turnmateriaal
Beschrijving: Algemeen turnmateriaal
Perceel: LOT-0006
Titel: Algemeen sportmateriaal
Beschrijving: Algemeen sportmateriaal