2. Procedure
Procedure
Titel: Directievoering en toezicht vernieuwbouw Liduina School Den Haag
Beschrijving: Het huidige schoolgebouw van de Liduina School aan de Amalia van Solmsstraat 155, 155k en 157 in Den Haag is technisch en functioneel verouderd. Daarom is Stichting Lucas Onderwijs voornemens de bestaande huisvesting voor de basisschool te ‘vernieuwbouwen’. Beoogd wordt om de Liduina en kinderopvang 2Samen te huisvesten en samen te laten werken in één gebouw. De Omgevingsvergunning is onherroepelijk. Het werk is beschreven in een volledig uitgewerkt bestek en wordt momenteel in 1 perceel aanbesteed. De Opdracht bestaat uit werkzaamheden die in twee disciplines zijn onder te verdelen: A. Directievoering; B. Toezicht houden op de uitvoering zowel bouwkundig als toezichthouder als installatietechnisch toezichthouder. Zie inschrijvingsleidraad. De werkzaamheden voor directievoering en toezicht zijn beschreven in de inschrijvingsleidraad en bijlagen. Ook de looptijd staat erin vermeld.
Interne identificatiecode: BT2605
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71520000 Toezicht op uitvoering van de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1