329102-2025 - Resultaat
Nederland – Touchscreenmonitors – NU SKOVV - Touchscreens
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU SKOVV - Touchscreens
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van touchscreens en toebehoren ten behoeve van Stichting Katholiek Onderwijs Veluwe Vallei. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Touchscreens.
Eerdere aankondiging: 385893-2021
Interne identificatiecode: T139335
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000