329136-2024 - Mededinging
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – Dienstverlening m.b.t. het verzorgen van tijdelijke opvang van kinderen gedurende asielaanvragen t.b.v. IND
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Dienstverlening m.b.t. het verzorgen van tijdelijke opvang van kinderen gedurende asielaanvragen t.b.v. IND
Beschrijving: De scope van de aanbesteding betreft de dienstverlening m.b.t. het verzorgen van tijdelijke opvang van kinderen gedurende een gehoor van de ouder(s) tijdens hun asielprocedure, op zes locaties (percelen) van de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND). Tijdens de tijdelijke opvang van de kinderen hoeft er niet aan ontwikkelingsdoelstellingen van een kind te worden gewerkt. Het organiseren van uitstapjes voor de kinderen behoort evenmin tot de taken. De tijdelijke opvang van de kinderen dient door pedagogisch medewerkers te worden verzorgd, omdat het een kwetsbare en mogelijk getraumatiseerde doelgroep is. De opdracht is verdeeld in 6 percelen: - Perceel 1: Locatie Ter Apel - Perceel 2: Locatie Budel - Perceel 3: Locatie Den Bosch - Perceel 4: Locatie Zevenaar - Perceel 5: Locatie Zwolle - Perceel 6: Locatie Utrecht Het doel van de aanbesteding is het per perceel (locatie) sluiten van een overeenkomst voor het uitvoeren van de opdracht. Zie het beschrijvend document. In het beschrijvend document is een overzicht opgenomen van het aantal geprognotiseerde uren per locatie per jaar per medewerker.
Interne identificatiecode: IND-OPVANG-24
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De Aanbestedende dienst volgt, gelet op de aard van de opdracht, een procedure voor sociale en andere specifieke diensten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Locatie Ter Apel
Beschrijving: Dienstverlening m.b.t. het verzorgen van tijdelijke opvang van kinderen gedurende asielaanvragen t.b.v. locatie Ter Apel. Zie de raming in het Beschrijvend document, waarin een geprognotiseerd aantal uren per jaar per medewerker voor de locatie Ter Apel is opgenomen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Aanbestedende dienst kan zich binnen de looptijd van de Overeenkomst beroepen op de geformuleerde herzieningsclausule, conform artikel 2.163c van de Aanbestedingswet. De opdracht kan gedurende de looptijd van de overeenkomst in ieder geval in drie omstandigheden wijzigen, zonder dat sprake is van een zogenaamde ‘wezenlijke wijziging’: 1. het beëindigen van de Diensten op een bestaande Locatie, en; 2. het starten van de Diensten op een bestaande Locatie waar nog geen sprake is van tijdelijke opvang van kinderen gedurende asielaanvragen; 3. het starten van de Diensten op een nieuw te betrekken locatie waar de tijdelijke opvang van kinderen gedurende asielaanvragen zal worden ingericht.
Perceel: LOT-0002
Titel: Locatie Budel
Beschrijving: Dienstverlening m.b.t. het verzorgen van tijdelijke opvang van kinderen gedurende asielaanvragen t.b.v. locatie Budel. Zie de raming in het Beschrijvend document, waarin een geprognotiseerd aantal uren per jaar per medewerker voor de locatie Budel is opgenomen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Locatie Den Bosch
Beschrijving: Dienstverlening m.b.t. het verzorgen van tijdelijke opvang van kinderen gedurende asielaanvragen t.b.v. locatie Den Bosch. Zie de raming in het Beschrijvend document, waarin een geprognotiseerd aantal uren per jaar per medewerker voor de locatie Den Bosch is opgenomen.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Locatie Zevenaar
Beschrijving: Dienstverlening m.b.t. het verzorgen van tijdelijke opvang van kinderen gedurende asielaanvragen t.b.v. locatie Zevenaar. Zie de raming in het Beschrijvend document, waarin een geprognotiseerd aantal uren per jaar per medewerker voor de locatie Zevenaar is opgenomen.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Locatie Zwolle
Beschrijving: Dienstverlening m.b.t. het verzorgen van tijdelijke opvang van kinderen gedurende asielaanvragen t.b.v. locatie Zwolle. Zie de raming in het Beschrijvend document, waarin een geprognotiseerd aantal uren per jaar per medewerker voor de locatie Zwolle is opgenomen
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Locatie Utrecht
Beschrijving: Dienstverlening m.b.t. het verzorgen van tijdelijke opvang van kinderen gedurende asielaanvragen t.b.v. locatie Utrecht. Zie de raming in het Beschrijvend document, waarin een geprognotiseerd aantal uren per jaar per medewerker voor de locatie Utrecht is opgenomen.
Interne identificatiecode: 6