2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van stereoscopische schermen bestemd voor de restitutie
Beschrijving: Het doel van de opdracht is te beschikken over een kader dat toelaat om geleidelijk de stereoscopische schermen voor 3D-fotogrammetrische restitutie te vervangen in geval van defect (schermen buiten onderhoud) en om de evolutie van de productie- en kwaliteitscontroleteams te volgen. De vernieuwing heeft betrekking op 25 tot 35 schermen, waarvan de bestellingen over 4 jaar gespreid zullen worden. De opdracht voorziet in de aankoop van de stereoscopische schermen, met inbegrip van de waarborg van twee jaar en een dienstencontract om een extra dekking te krijgen gedurende 60 maanden na de levering, conform de vereisten uit hoofdstuk B « technische voorschriften ».
Interne identificatiecode: PI 25-25Bis
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231000 Computerschermen en -consoles
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PI 25-25Bis - 1
Interne identificatiecode: 1