330106-2026 - Mededinging
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Print- en Drukwerk
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Print- en Drukwerk
Beschrijving: Leveren van print- en drukwerk voor de provincie Noord-Brabant De maximale waarde van deze raamovereenkomst betreft een bedrag van €1.000.000-.
Interne identificatiecode: C2370282
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden driemaal voor de duur van 1 jaar stilzwijgend te verlengen.