2. Procedure
Procedure
Titel: Digitaal OK voor 3 OK-zalen
Beschrijving: De opdracht betreft de vernieuwing en uitbreiding van het digitale operatiekamerplatform van het Heilig Hart Ziekenhuis Lier naar een toekomstgerichte Video-over-IP infrastructuur. Dit omvat de inrichting van drie OK-zalen, inclusief nieuwe bekabeling, hardware, audiovisuele integratie en centrale aansturing van beeld-, geluid- en datastromen. De oplossing moet een efficiënte klinische workflow ondersteunen, integratie met EPD en PACS voorzien, mogelijkheden bieden voor opleiding en teleconsultatie (4K-streaming), en een hoge betrouwbaarheid garanderen. De opdracht wordt opgevat als een totaaloplossing binnen een raamovereenkomst van 8 jaar, inclusief implementatie, integratie, opleiding en onderhoud, met aandacht voor schaalbaarheid en toekomstige technologische evoluties. De gedetailleerde technische en functionele vereisten, alsook de templates (o.a. technische bepalingen, prijsblad, SLA), worden opgenomen in de opdrachtdocumenten die bij de uitnodiging tot indienen van een offerte aan de geselecteerde kandidaten zullen worden bezorgd.
Interne identificatiecode: PPP0ZV-314/6072/2026-051
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-051_1
Aanvullende classificatie (cpv): 48180000 Medische software