2. Procedure
Procedure
Titel: Soortenmanagementplan
Beschrijving: De aanbesteding betreft het opstellen van een soortenmanagementplan voor gebouwgebonden soorten in de Gemeente Zevenaar (hierna: Opdrachtgever). Een soortenmanagementplan (hierna: SMP), bestaat uit een gebiedsgericht onderzoek over beschermde dier- en plantensoorten, en een daaropvolgend plan hoe opdrachtgever die soorten moet beschermen bij aanpassingen in de geleefde omgeving. Het doel hierbij is het actief verbeteren van de staat van instandhouding van deze soorten. De scope omvat de gehele bebouwde kom van de gemeente Zevenaar. In de kaart van de stad Zevenaar (bijgevoegd in de aanbestedingsdocumenten) zijn ook de bedrijventerreinen opgenomen. Die wijken worden uiteindelijk niet meegerekend (Hengelder, Tatelaar, Zuidspoor, Zevenpoort). Gemeente Zevenaar heeft afgerond een totale oppervlakte van 10.610 hectare, waarvan 9.262 land en 1.349 water (100 hectare is 1 km2). Er zijn 12 kernen in de gemeente Zevenaar. De gemiddelde dichtheid van adressen is 1.043 adressen per km2.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: We volgen een openbare aanbestedingsprocedure conform de Aanbestedingswet 2012. Als criterium voor gunning hanteren we de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. We hebben voor dit gunningscriterium gekozen, omdat het Opdrachtgever in staat stelt de Dienstverlening op basis van de vereisten kwaliteit tegen de meest marktconforme voorwaarden in te kopen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
Aanvullende classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie beschrijvend document Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging