330775-2026 - Resultaat
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – EA Reparatiewerkzaamheden (Handyman)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Reparatiewerkzaamheden (Handyman)
Beschrijving: De Opdrachtgever is op zoek naar één ervaren partij die als handyman kleine reparatie-, onderhouds- en herstelwerkzaamheden uitvoert op GGD-locaties, brandweerkazernes en de hoofdlocatie van Veiligheidsregio Fryslân. Het betreft voornamelijk praktische werkzaamheden zoals klein timmerwerk, schilderwerk, eenvoudige elektrotechnische en montagewerkzaamheden, uitgevoerd op basis van meldingen. Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één vaste partij die deze werkzaamheden flexibel, zelfstandig en op afroep kan uitvoeren. € 235.000,00
Interne identificatiecode: 25.EA.23
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1