Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85200000 Veterinaire diensten
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Algemene informatie
Voorbehouden deelname: