33112-2024 - Resultaat
Nederland – Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten – Interieurbouwer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Interieurbouwer
Beschrijving: De aanleiding voor deze opdracht is de behoefte aan een professionele en ervaren interieurbouwer voor het uitvoeren van timmerwerkzaamheden in het nieuwe Dulon College. Het onderwerp van de opdracht is het: produceren en installeren van het interieur in het collegegebouw, ontwerpen is in deze niet aan de orde. De uitstraling, het ontwerp en definitieve tekeningen zijn reeds vastgesteld en beschikbaar gesteld door de architect – deze zijn als aparte bijlagen meegezonden en onderdeel van deze aanbesteding. De opdracht betreft de inrichting van het openbaar gebied, inclusief gangen, ontvangst- en ontmoetingsruimtes. zie de leidraad voor meer informatie.
Interne identificatiecode: INK-2023/0010/EA-Raam
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: produceren en installeren van het interieur in het collegegebouw,
Beschrijving: De uitstraling, het ontwerp en definitieve tekeningen zijn reeds vastgesteld en beschikbaar gesteld door de architect – deze zijn als aparte bijlagen meegezonden en onderdeel van deze aanbesteding. De aard van de opdracht vereist een vakkundige interieurbouwer met expertise in het creëren van functionele en inspirerende interieurs. Het interieur moet voldoen aan de specifieke eisen en wensen van het Dulon College, waarbij aandacht wordt besteed aan esthetiek, functionaliteit en duurzaamheid.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijke verlenging is mogelijk. Totale termijn vijf jaren verdeeld over 2+1+1+1 jaren.