33147-2023 - ResultaatNederland-Buitenpost: Brandverzekeringen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Brandverzekering van de Gemeente Achtkarspelen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66515100 Brandverzekeringen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreft een brandverzekering op basis van een beperkte dekking (brand-, lucht- en ruimtevaartuigen- en stormdekking) ten behoeve van de gebouwen en bedrijfsuitrusting/inventaris van de gemeente Achtkarspelen alsmede de onderwijslocaties (voornamelijk het Primair- en Voortgezet onderwijs), gelegen binnen de gemeente. Voor de elektronische apparatuur, kunstgrasvelden en kunstvoorwerpen geldt een “All Risks” dekking.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De aanbestedende dienst wenst dat er meerdere dienstverleners gaan participeren op deze brandverzekering. In verband hiermee is uitsluitend gedeeltelijke inschrijving mogelijk