Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Toezichthouder bodem (20-28 uur per week)
Referentienummer: Vergunning & handhaving
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Je werkzaamheden als toezichthouder bodem zijn breed. Je voert controles uit op allerlei typen
bodemwerkzaamheden zoals het opslaan en toepassen van grond en bouwstoffen en (kleine)
bodemsaneringen op basis van prioriteit.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Je werkzaamheden als toezichthouder bodem zijn breed. Je voert controles uit op allerlei typen bodemwerkzaamheden zoals het opslaan en toepassen van grond en bouwstoffen en (kleine) bodemsaneringen op basis van prioriteit.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen