See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Het leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhouden van een dynamisch verkeersgeleidingssysteem voor stad Mechelen
Beschrijving: Deze opdracht behelst een raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhouden van een dynamisch verkeersgeleidingssysteem voor stad Mechelen. De bedoeling is om in een eerste fase, kort na de gunning, een initiële bestelling te plaatsen ter vervanging van het globale verkeersgeleidingssysteem. Nadien worden mogelijks, gedurende de looptijd van de raamovereenkomst, een aantal bijkomende dynamische en statische borden besteld (bijbestellingen). Elke bestelling bestaat uit twee schijven: Schijf 1) leveren, plaatsen en in dienst stellen: de leveringstermijn van de initiële bestelling bedraagt maximaal één jaar de leveringstermijn voor een eventuele bijbestelling bedraagt maximaal 10 maanden. Schijf 2) dienstverlening na de waarborgperiode van schijf 1: duurt per bestelling 1 jaar en is stilzwijgend verlengbaar tot maximum 8 jaar Deze overheidsopdracht beoogt het sluiten van een raamovereenkomst met één enkele deelnemer.
Interne identificatiecode: PPP001-1959/4020/2022-OO-MOB-1023
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Het leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhouden van een dynamisch verkeersgeleidingssysteem voor stad Mechelen
Interne identificatiecode: 2022-OO-MOB-1023