331622-2024 - Mededinging
België – Financiële leasing – Fietslease
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Fietslease
Beschrijving: Afsluiten van een raamovereenkomst voor het (individueel) leasen van fietsen ten behoeve van het personeel.
Interne identificatiecode: 24074
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66114000 Financiële leasing
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 24074 - 1
Interne identificatiecode: 1