2. Procedure
Procedure
Titel: ERTMS - Raamovereenkomst AsBo/ISA-NoBo EKB
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsdossier
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79132000 Certificeringsdienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: . Zie aanbestedingsdossier
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst heeft een looptijd van 2 jaar en omvat maximaal 5 verlengopties van 2 jaar tot dat de indienststellingsvergunning voor Kijfhoek - Belgische grens is afgegeven.