331834-2023 - ResultaatNederland-Boxtel: Diverse zakelijke diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Subsidieverwerving gemeente Boxtel, gemeente Sint-Michielsgestel en GR MijnGemeenteDichtbij
Referentienummer: Bizob-2022-MGD-JRI-00481
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79990000 Diverse zakelijke diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De overeenkomst bestaat uit het werven en adviseren inzake subsidies binnen de drie vensters van de aanbestedende dienst: Sociaal, Ruimtelijke Maatschappelijke en Economische Ontwikkeling en Bedrijfsvoering en dienstencentrum. De opdracht wordt niet verdeeld in percelen omdat de werkzaamheden een gebruikelijk samenhangend geheel vormen en de opdracht hiermee geschikt is voor de MKB markt. Het streven is om de dienstverlening van de leverancier budgetneutraal te houden, echter is dit geen doel op zich.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juni 2023.
Bij gunning worden er drie overeenkomsten opgesteld, één voor de gemeente Boxtel, één voor de gemeente Sint-Michielsgestel en één voor de GR MijnGemeenteDichtbij. De aanbestedende dienst bepaalt per deelopdracht aan welke entiteit er kan worden gefactureerd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding