331977-2024 - Resultaat
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – 31197222 Rolverkenning en uitwerking Prestaties Kosten Risico's bij Rijkswaterstaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 31197222 Rolverkenning en uitwerking Prestaties Kosten Risico's bij Rijkswaterstaat
Beschrijving: Voor verrijking van de Netwerkmonitoringsrapportage wordt in 2024-25 in kaart gebracht welke prestatieafspraken gerelateerd kunnen worden aan kosten en risico's en in hoeverre de relatie met vuistregels kan worden onderbouwd. Waar in de jaarlijkse instandhouding-monitoringsrapportage witte vlekken over de relatie bestaan bij de 'rode prestatie indicatoren' worden samen met regionale dienstonderdelen een aantal casussen uitgewerkt om na te gaan wat nodig is in het werkproces tussen dienstonderdelen om die in toekomst met informatie en vuistregels aan te vullen in de landelijke instandhoudingsrapportage. Om het overzicht te maken wordt nauw samengewerkt met diverse experts die in Rijkswaterstaat werken aan Assetmanagement 2.0. Het eindresultaat is een overzicht van witte vlekken en waar die met vuistregels kunnen worden aangevuld. Opdracht inclusief verlenging bedraagt 30 maanden
Interne identificatiecode: 31197222
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De uitvraag wordt gedaan middels een Europese openbare procedure, omdat de raming boven de Europese drempelwaarde ligt.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Voor verrijking van de Netwerkmonitoringsrapportage wordt in 2024-25 in kaart gebracht welke prestatieafspraken gerelateerd kunnen worden aan kosten en risico's en in hoeverre de relatie met vuistregels kan worden onderbouwd. Waar in de jaarlijkse instandhouding-monitoringsrapportage witte vlekken over de relatie bestaan bij de 'rode prestatie indicatoren' worden samen met regionale dienstonderdelen een aantal casussen uitgewerkt om na te gaan wat nodig is in het werkproces tussen dienstonderdelen om die in toekomst met informatie en vuistregels aan te vullen in de landelijke instandhoudingsrapportage. Om het overzicht te maken wordt nauw samengewerkt met diverse experts die in Rijkswaterstaat werken aan Assetmanagement 2.0. Het eindresultaat is een overzicht van witte vlekken en waar die met vuistregels kunnen worden aangevuld. Opdracht inclusief verlening bedraagt 30 maanden
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optioneel Product E – Finetunen en inregelen in RWS-processen en advies voor Go/No-go beslissing voor 2026 Optioneel Product F - Inregelen in RWS-processen en advies voor vervolgprojecten