2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract voor installatie en verbruik van Kaliumpermanganaat en Biofiltermateriaal bij geur-luchtbehandeling
Beschrijving: Raamcontract voor installatie en verbruik van Kaliumpermanganaat en Biofiltermateriaal bij geur-luchtbehandeling
Interne identificatiecode: PPP0N3-5008/6363/PRO/WB/2026/00103
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24000000 Chemische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: West Kaliumpermanganaat
Beschrijving: West Kaliumpermanganaat
Interne identificatiecode: PRO/WB/2026/00103_1
Perceel: LOT-0002
Titel: West Biofiltermateriaal
Beschrijving: West Biofiltermateriaal
Interne identificatiecode: PRO/WB/2026/00103_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Oost Kaliumpermanganaat
Beschrijving: Oost Kaliumpermanganaat
Interne identificatiecode: PRO/WB/2026/00103_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Oost Biofiltermateriaal
Beschrijving: Oost Biofiltermateriaal
Interne identificatiecode: PRO/WB/2026/00103_4