2. Procedure
Procedure
Titel: Verkeers- en straatnaamborden en toebehoren 2024-2028
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het leveren van de volgende producten: • Verkeersborden (incl. onderborden); • Straatnaamborden/ verwijzingsborden; • Verkeersbordpalen; • Beugels en overige bevestigingsmiddelen; • Verkeerszuilen en berm- en schrikhekplanken; • Afzet- en verkeerspalen. 350.000
Interne identificatiecode: 454406
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34992200 Verkeersborden
Aanvullende classificatie (cpv): 34928200 Hekken, 34992300 Straatnaamborden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd is twee (2) jaar met de optie om deze twee (2) keer te verlengen voor de periode van 1 jaar. De ingangsdatum is 1 juli 2024. Na het verstrijken van de looptijd van de overeenkomst eindigt de overeenkomst van rechtswege op 30 juni 2028.