332313-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – IFA Belastingdienst Massaal 2025
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: IFA Belastingdienst Massaal 2025
Beschrijving: De aanbesteding IFA Belastingdienst 2025 heeft tot doel om voor drie (3) Percelen raamovereenkomsten met opdrachtnemer(s) te sluiten op basis waarvan onderdelen van de Belastingdienst - KI&S en CFD IHH - en de DG Toeslagen uitzendkrachten kunnen inhuren. Het betreft inzet van uitzendkrachten op alle voorkomende functies in cao Rijk-schalen 1 t/m 10 en voor perceel 1 KI&S tot en met schaal 12. De uitzendkrachten kunnen worden ingezet op verschillende locaties in Nederland. Maximale omvang van 10.886.548 uur over de totale maximale looptijd van alle Raamovereenkomsten.
Interne identificatiecode: IUC DJI/INEA/NA/2024-03
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - KI&S
Beschrijving: Een Raamovereenkomst met 2 Opdrachtnemers voor de inzet van Uitzendkrachten bij de dienst/onderdeel KI&S. Het betreft inzet van Uitzendkrachten op alle voorkomende functies in salarisschalen 1 tot en met 12 van de cao Rijk. De Uitzendkrachten kunnen worden ingezet op verschillende Locaties in Nederland. Opdrachtnemers werken samen bij bulk-Offerteaanvragen en bij Offerte-aanvragen dingen de opdrachtnemers in mini-competitie mee naar gunning van nadere overeenkomsten. Maximale omvang van 9.048.600 gedurende maximale looptijd van de Raamovereenkomst dus 6 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie(s)
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Toeslagen
Beschrijving: Een Raamovereenkomst met 2 Opdrachtnemers voor de inzet van Uitzendkrachten bij de DG Toeslagen. Het betreft inzet van Uitzendkrachten op alle voorkomende functies in salarisschalen 1 tot en met 10 van cao Rijk. De uitzendkrachten kunnen worden ingezet op verschillende Locaties in Nederland. Opdrachtnemers werken samen bij bulk-Offerteaanvragen en bij Offerte-aanvragen dingen de opdrachtnemers in mini-competitie mee naar gunning van nadere overeenkomsten, waarbij de prijs/tarief geen rol meer speelt maar kwaliteit van de aangeboden kandidaat wel. Maximale omvang van 1.200.600 door uitzendkrachten te werken uren gedurende maximale looptijd van de raamovereenkomst dus 6 jaar.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - CFD IHH
Beschrijving: Een Raamovereenkomst met 1 Opdrachtnemer voor de inzet van Uitzendkrachten bij de dienst/onderdeel CFD IHH. Het betreft inzet van Uitzendkrachten op alle voorkomende functies in cao Rijk-salarisschalen 1 tot en met 10. De Uitzendkrachten kunnen worden ingezet op verschillende locaties in Nederland. Er is geen sprake van mini-competitie of samenwerking tussen meerdere opdrachtnemers. Maximale omvang van 637.350 gedurende maximale looptijd van de Raamovereenkomst dus 6 jaar.
Interne identificatiecode: 3