2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstelling ontwerper - afbraak en nieuwbouw kleedkamers en kantine - sportsite Hagaard
Beschrijving: Het project behelst het afbreken van de bestaande kleedkamers, kantine en bergruimte, het voorzien van een tijdelijk onderkomen gedurende de werkzaamheden en het oprichten van een nieuwbouw voor het huisvesten van kleedkamers, doucheruimtes, sanitair, kantine en bergruimte. -De tijdelijke huisvesting omvat volgende functies: 6 kleedkamers met aanliggende douches(2 per kleedkamer) van +/-20m²per kleedkamer, 1 kleedkamer voor scheidsrechters met 1 douche van +/-10m², een secretariaat van +/-16m², kantine van 80m², sanitair(6 toiletten genderneutraal en 3 urinoirs), 1 grote gesloten afsluitbare zeecontainer als opslaglocatie voor materiaal en 1 hoge gesloten afsluitbare container. -De nieuwbouw omvat 12 kleedkamers van +/- 24 m² met 12 doucheruimtes waarvan 4 kleedkamers met gedeelde douches en 8 met eigen douches, 2 kleedkamers voor scheidsrechters van 12m² inclusief 3 douchepunten per kleedkamer, multifunctionele vergaderruimte( 20 personen) die in 2 kan opgedeeld worden, EHBO lokaal+ ruimte kinesist,materiaalruimte+/-30m², cafetaria van +/-150m² met kleine keuken en stockage van +/-20m²,buitenterras aansluitend op cafetaria en met zicht op de velden, een sanitair blok dat zowel vanuit cafetaria als spelerstunnel bereikbaar maar ook afsluitbaar is bij risicowedstrijden met langs spelerskant 8 urinoirs, 4 toiletten en 2 wastafels en langs cafetariazijde 8 urinoirs, 6 toiletten en 2 wastafels en als laatste een voldoende grote technische ruimte voor alle voorziene technieken
Interne identificatiecode: PPP01O-1215/4156/2023031
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71250000 Dienstverlening van architecten en bouwkundigen, en controles
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2023031