332552-2024 - Mededinging
Nederland – Gebruiksklaarmaken van installaties voor straatverlichting – Wintersfeerverlichting
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wintersfeerverlichting
Beschrijving: In de gewenste situatie wil het trekkingsgebied continuïteit realiseren voor de levering van wintersfeerverlichting voor de komende jaren, waarbij de leverancier zoveel als mogelijk het kernteam kan ontzorgen. De plaatsing van de wintersfeerverlichting is flexibel, omdat het ook als doel heeft de bouwwerkzaamheden te maskeren. De duur van de overeenkomst is vier (4) jaar en de ingangsdatum is september 2024. Na het einde van de initiële periode, kan de overeenkomst eenmaal worden verlengd met twaalf (12) maanden. Vervolgens kan de overeenkomst nogmaals worden verlengd met zestien (16) maanden. De omvang van de opdracht betreft maximaal €630.000,- gerekend over de gehele contractduur inclusief verlengingen (7 'ophangmomenten'). Deze kosten zijn beperkt tot Trekkingsgebied 60A. Potentieel worden aanpalende trekkingsgebieden onder gelijke voorwaarden toegevoegd, met een maximale uitbreiding van de omvang van de opdracht tot het dubbele van het huidige volume.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232110 Gebruiksklaarmaken van installaties voor straatverlichting
Aanvullende classificatie (cpv): 31521000 Lampen, 31522000 Kerstboomverlichting, 34928500 Straatverlichtingsuitrusting, 39298910 Kerstboom
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: In de gewenste situatie wil het trekkingsgebied continuïteit realiseren voor de levering van wintersfeerverlichting voor de komende jaren, waarbij de leverancier zoveel als mogelijk het kernteam kan ontzorgen. De plaatsing van de wintersfeerverlichting is flexibel, omdat het ook als doel heeft de bouwwerkzaamheden te maskeren. De duur van de overeenkomst is vier (4) jaar. Na het einde van de initiële periode kan de overeenkomst eenmaal worden verlengt met twaalf (12) maanden. Vervolgens kan de overeenkomst nogmaals worden verlengd met zestien (16) maanden. De omvang van de opdracht betreft maximaal €630.000,- gerekend over de gehele contractduur inclusief verlengingen (7 'ophangmomenten'). Potentieel worden aanpalende trekkingsgebieden onder gelijke voorwaarden toegevoegd, met een maximale uitbreiding van de omvang van de opdracht tot het dubbelen van het huidige volume.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan eenmaal worden verlengd met twaalf (12) maanden. Vervolgens kan de overeenkomst nogmaals worden verlengd met zestien (16) maanden.