332651-2026 - Resultaat
België – Reparatie en onderhoud van meubilair – 2025/HFB/OP/141228 - Raamovereenkomst voor dienstverlening rond duurzaam hergebruik van meubilair - Vlaamse overheid.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 2025/HFB/OP/141228 - Raamovereenkomst voor dienstverlening rond duurzaam hergebruik van meubilair - Vlaamse overheid.
Beschrijving: Raamovereenkomst voor dienstverlening rond duurzaam hergebruik van meubilair - Vlaamse overheid.
Interne identificatiecode: 2025/HFB/OP/141228
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50850000 Reparatie en onderhoud van meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 45422000 Timmer- en schrijnwerk, 79991000 Inventariscontrole, 79934000 Ontwerpen van meubelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/HFB/OP/141228 - 1
Interne identificatiecode: 1