332706-2024 - Resultaat
België – Software-implementatiediensten – Raamovereenkomst aangaande de implementatie en het ter beschikking stellen van een HRM-oplossing en het verlenen van bijhorende diensten i.k.v. loon- en weddeberekening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aangaande de implementatie en het ter beschikking stellen van een HRM-oplossing en het verlenen van bijhorende diensten i.k.v. loon- en weddeberekening
Beschrijving: Raamovereenkomst aangaande de implementatie en het ter beschikking stellen van een HRM-oplossing en het verlenen van bijhorende diensten i.k.v. loon-en weddeberekening. De aanbestedende overheid is op zoek naar een opdrachtnemer die uiterlijk op 31 december 2024 de voorgestelde HRM-oplossing integraal kan implementeren, waardoor vanaf 1 januari 2025 de aanbestedende overheid niet langer beroep dient te doen op haar huidig HRM-systeem.
Interne identificatiecode: PPP0WL-516/4025/516
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 516 1
Aanvullende classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten