2. Procedure
Procedure
Titel: Marktconsultatie uitvoeringsopdracht Centraal Laboratorium voor diagnostiek en research (CLDR)
Beschrijving: Marktconsultatie uitvoeringsopdracht Centraal Laboratorium voor diagnostiek en research (CLDR)
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000