Lijst en beknopte beschrijving van de selectiecriteria:
Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij voldoet aan de onderstaande selectiecriteria:
2. De kandidaat toont aan dat hij beschikt over een team met expertise in Data governance.
Hij bewijst dit door CV's voor te leggen.
Eventuele minimumeisen:
2. Om dit selectiecriterium te kunnen beoordelen bezorgt de inschrijver een maximum van 15cv’s van teamleden die de inschrijver mogelijk zou kunnen inzetten op dit project.Bij de beoordeling wordt rekening gehouden met het aantal ingediende cv’s, de diversiteit van de aangebodenprofielen, het aantal verschillende relevante competenties de mate van specialisatie (o.a. opleiding, behaalde certificatenen ervaring).