333204-2022 - MededingingNederland-Rijssen: Brandverzekeringen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Brandverzekering gemeente Rijssen-Holten 2023 ev
Referentienummer: 198739
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66515100 Brandverzekeringen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze niet-openbare Europese aanbesteding is het sluiten van een (uitgebreide) brandverzekering ten behoeve van de eigendommen en/of zaken waar de aanbestedende dienst voor verantwoordelijk voor is met één of meerdere verzekeraars, nader onderverdeeld in 1: Leidende Verzekeraar (LV) en
2: Volgende Verzekeraar(s) (VV)
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 36 maanden ingaande op 1-1-2023 om 12.00 uur, met dien verstande dat deze overeenkomst aansluitend aan voormelde periode telkens stilzwijgend wordt verlengd voor in beginsel 12 maanden dan wel in overleg met het verzekeringspanel voor telkens een andere overeen te komen periode behoudens beëindiging van de overeenkomst op grond van een in de overeenkomst genoemde omstandigheid en conform de daartoe gestelde voorwaarden.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 825 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding