333257-2019 - ResultaatBelgië-Leuven: Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Transporteren en verwerken van sloophout
Referentienummer: OO 2019-AL-01
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
EcoWerf wenst het door haar ingezameld sloophout te laten transporteren en verwerken door een externe partij voor een periode van 1 jaar, 3 maal herhaalbaarvoor een periode van 1 jaar.
Het gaat om een vermoedelijke hoeveelheid van 8 000 ton/jaar.
Er zijn 3 mogelijke transportoplossingen.
Voor verdere details zie hoofdstuk Technische bepalingen.