2. Procedure
Procedure
Titel: Gereedschappen en ijzerwaren
Beschrijving: Voor een (technische) omschrijving van de levering van de technische materialen en aanverwante dienstverlening wordt verwezen naar: •Programma van eisen, bijlage 2. •Historische product afname 2023, bijlage 5. Aan de product afname van 2023 kunnen aan de genoemde hoeveelheden geen rechten worden ontleend en is slechts een indicatie van de afname in één contractjaar. Voor een verdere omschrijving wordt u naar het beschrijvend document verwezen. De geraamde waarde van de raamovereenkomst, voor een periode van 4 jaar, bedraagt op basis van regulier beschikbaar budget en historische gegevens circa €350.000,-- excl. btw, gerekend over de gehele looptijd van de overeenkomst. Aan genoemde aantallen en/of bedragen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: RD2024_0047
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44510000 Gereedschap
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Er is geen sprake van percelen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever heeft tweemaal de mogelijkheid om de raamovereenkomst onder dezelfde condities te verlengen met telkens een verlenging van maximaal één (1) jaar. De looptijd van de raamovereenkomst inclusief verlengingen is tot en met 31 juli 2032. Voor meer informatie wordt u verwezen naar het beschrijvend document.