2. Procedure
Procedure
Titel: Stichting Fioretti Teylingen - EA Schoonmaakonderhoud
Beschrijving: Het verzorgen van het schoonmaakonderhoud van Stichting Fioretti Teylingen in Lisse en omgeving (2 scholen). Het totaal aantal schoon te houden vloeroppervlak bedraagt ca. 15.000 m2. Vanwege de aflopende Overeenkomst, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locatie(s) van Opdrachtgever één Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten. De Aanbestedende dienst gaat voor de dienstverlening schoonmaakonderhoud per 1 december 2024 een Overeenkomst aan.
Interne identificatiecode: 2024/102194
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000