333444-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg – Logeren Jeugdwet, Drentse inkoop per 1 januari 2026
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Logeren Jeugdwet, Drentse inkoop per 1 januari 2026
Beschrijving: De Drentse inkoop vindt plaats binnen de provincie Drenthe voor de 12 gemeenten. Binnen de Jeugdhulpregio Drenthe bestaan er momenteel twee inkoopregio’s: NMD-samenwerking en de Jeugdhulpregio Zuid-Drenthe. Deze inkoopregio’s verzorgen gezamenlijk de inkoop van Logeren op basis van de Jeugdwet via een SAS-procedure zonder EMVI per 1 januari 2026 € 29.000.000
Interne identificatiecode: 2025-Logeren-01
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Procedure voor Sociale & Andere Specifieke diensten zonder Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85323000 Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Er is een perceelindeling van toepassing, zie paragraaf 2.1.4.1. van het Inkoopdocument.
Beschrijving: De Gemeente kiest voor een geografische perceelindeling. Via het inschrijfformulier in bijlage 2 dient u aan te geven op welke percelen u ondersteuning wenst te bieden. De percelen die zijn aangekruist op het inschrijfformulier zijn leidend. Er is geen maximum aan het aantal percelen waarop u mag deelnemen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2026 en loopt t/m 31 december 2029.