Het betreft een Uitgebreide Gevaren Verzekering op basis van een uitgebreide dekking ten behoeve van de gebouwen, (indien van toepassing) bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van Stichting NHL Stenden Hogeschool.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja