2. Procedure
Procedure
Titel: Hulpmiddelen Wmo Zaanstreek-Waterland
Beschrijving: Namens de Gemeente Edam-Volendam, Landsmeer, Oostzaan, Waterland, Wormerland en Zaandam heeft de gemeente Purmerend opdracht gekregen voor het publiceren van de aanbesteding Hulpmiddelen Wmo. Het betreft het leveren, herverstrekken, (na)passen, repareren en onderhouden van hulpmiddelen. De gemeente is voornemens de hulpmiddelen aan te schaffen. Het betreft de levering van WMO hulpmiddelen voor 7 gemeenten.
Interne identificatiecode: INCS70303
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Alle informatie zal in de Leidraad met de daarbij behorende bijlagen worden gepubliceerd.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie leidraad
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33196200 Hulpmiddelen voor gehandicapten
Opties:
Beschrijving van de opties: Het betreft het leveren, herverstrekken, (na)passen, repareren en onderhouden van hulpmiddelen. De gemeente is voornemens de hulpmiddelen aan te schaffen.