Beschrijving van de aanbesteding
Het doel is om een overeenkomst te sluiten met een partij die het onderhoud voor de zoutelektrolyse installaties van diverse zwembaden binnen de gemeente Den Haag kan uitvoeren.
De werkzaamheden en kosten die hierbij horen zijn o.a.: (all-in contract)
2. Het preventief vervangen van alle onderhoudsgevoelige componenten inclusief de Membraancel fabrikaat VDH watertechnology.
5. 24/7 bereikbaarheid/storingsdienst.