334115-2024 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – RAW Raamovereenkomsten Groen onderhoud gemeente Meerssen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: RAW Raamovereenkomsten Groen onderhoud gemeente Meerssen
Beschrijving: RAW Raamovereenkomsten Reguliere onderhoudswerkzaamheden groen en Wegwerken achterstallig onderhoud Natuurbossen Cultuurbossen Singels in de gemeente Meerssen. Gehele gemeente
Interne identificatiecode: MEE102
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Groenonderhoud gemeente Meerssen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Reguliere onderhoudswerkzaamheden gehele gemeente Meerssen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Wegwerken achterstallig onderhoud natuurbossen / cultuurbossen/ singels.
Interne identificatiecode: 2