334115-2026 - Resultaat
Nederland – Maatschappelijke diensten – Maatschappelijke Begeleiding (MB) van statushouders, het Participatieverklaringstraject (PVT) en juridische begeleiding bij gezinshereniging
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maatschappelijke Begeleiding (MB) van statushouders, het Participatieverklaringstraject (PVT) en juridische begeleiding bij gezinshereniging
Beschrijving: De Gemeente is voornemens Maatschappelijke Begeleiding en het Participatieverklaringstraject aan te besteden, beide zijn gericht op het bevorderen van de zelfredzaamheid. Juridische begeleiding bij gezinshereniging wordt ingezet voor statushouders die na het verkrijgen van hun verblijfsvergunning gezinshereniging voor naaste familie hebben aangevraagd.
Interne identificatiecode: 6048156
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85310000 Maatschappelijke diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000