334177-2025 - Resultaat
Nederland – Beheersdiensten van parkeerruimte – Beheer Fietsenstalling Nieuwe Markt
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer Fietsenstalling Nieuwe Markt
Beschrijving: De Gemeente Gouda is op zoek naar één organisatie die vanaf 1 juli 2025 de volledige verantwoordelijkheid op zich neemt voor het beheer van de fietsenstalling aan de Nieuwe Markt. De opdracht omvat onder andere toezicht. Schoonmaak, klein onderhoud en het beheer van faciliteiten zoals lockers, een toiletvoorziening en een fietsreparatiepunt maken hier ook deel van uit. De nieuwe beheerder moet zorgen voor een veilige, duurzame en klantvriendelijke exploitatie met een servicegerichte aanpak. Door te kiezen voor één partij wil de gemeente het beheer efficiënter organiseren en een hoogwaardige gebruikerservaring borgen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98351000 Beheersdiensten van parkeerruimte
Aanvullende classificatie (cpv): 79993000 Gebouwen- en faciliteitenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst treedt in werking op 1 juli 2025 en loopt tot en met 30 juni 2028 met een optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van maximaal 4 maal 1 jaar. De maximale totale duur van de opdracht is 7 jaar.