334401-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Raamovereenkomst Gelderse opgaven Regionaal waterprogramma
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Gelderse opgaven Regionaal waterprogramma
Beschrijving: Het doel is om een raamovereenkomst te sluiten met één partij die een breed en volledig palet aan diensten en producten op het gebied van wateropgaven kan leveren voor toekomstig te plaatsen opdrachten binnen het thema Water en klimaatadaptatie. Om maximale flexibiliteit te betrachten wordt de Raamovereenkomst afgesloten voor de initiële periode tot en met 31 december 2025. Daarna bestaat de mogelijkheid deze twee keer één jaar te verlengen voor het jaar 2026 en het jaar 2027. De geplande ingangsdatum van deze raamovereenkomst is 1 november 2024. De maximale opdrachtwaarde over de gehele looptijd inclusief verlengingen bedraagt 2 jaar.
Interne identificatiecode: 2024-000601
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese Openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000