2. Procedure
Procedure
Titel: Fraudeonderzoek buitenlandse eigendommen
Beschrijving: Deze raamovereenkomst wordt door Wonen in Vlaanderen als aankoopcentrale in de markt geplaatst, met als doel om voor verschillende landen een pool van inschrijvers samen te stellen die gespecialiseerd zijn in het onderzoek van buitenlandse eigendommen.
Interne identificatiecode: WIV-KO /2023/01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212400 Uitvoeren van fraudeonderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WIV-KO /2023/01 - 1
Interne identificatiecode: 1