334449-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – De inzet van een projectleider voor coördinatie van het opstellen van een inrichtingsontwerp, uitvoering van bouwwerkzaamheden en plaatsing van kantoormeubilair voor Coöperatie Dimpact UA
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: De inzet van een projectleider voor coördinatie van het opstellen van een inrichtingsontwerp, uitvoering van bouwwerkzaamheden en plaatsing van kantoormeubilair voor Coöperatie Dimpact UA
Beschrijving: Aanbestedende dienst wenst één opdrachtnemer te contracteren welke een projectleider levert. Deze projectleider is verantwoordelijk voor de verbouwing van het kantoorpand van Dimpact tot en met realisatie. 230.000 vanaf opstellen ontwerp t/m nazorg
Interne identificatiecode: 9423/AB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 45000000 Bouwwerkzaamheden, 71223000 Diensten door architectenbureaus voor uitbreidingsverbouwingen, 79932000 Binnenhuisarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: De inhuur/inzet van een projectleider welke zorgdraagt voor coördinatie van het opstellen van een inrichtingsontwerp, uitvoering van bouwwerkzaamheden en leveren van kantoormeubilair
Beschrijving: De Aanbestedende dienst wenst middels deze aanbesteding een projectleider in te huren welke hen begeleidt gedurende de verbouwing tot en met de oplevering van het verbouwde kantoorpand, inclusief nazorg. De onderdelen die behoren bij deze begeleiding zijn opgesplitst in drie fases, te weten: - Fase 1: conceptfase; - Fase 2: ontwerpfase; - Fase 3: realisatiefase; - Fase 4: nazorgfase. De opdracht omvat de inzet van een projectleider voor 24 uur per week, gedurende de gehele looptijd van de overeenkomst tot en met nazorg.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 79931000 Binnenhuisinrichting