33451-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Verzekeringsdiensten – Collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering (AOV)
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering (AOV)
Beschrijving: Het voorwerp van de overheidsopdracht betreft het afsluiten van een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering (WGA-hiaatverzekering) voor medewerkers (circa 900) van Stichting Bevolkingsonderzoek Nederland. Op basis van deze verzekering zijn alle medewerkers bij indiensttreding automatisch verzekerd bij arbeidsongeschiktheid. €633.000,-
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1