2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst afvalzakken
Beschrijving: De opdracht betreft de levering van circulaire afvalzakken voor verschillende doeleinden.
Interne identificatiecode: T63104
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000