Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90511200 Ophalen van huisvuil, 90511400 Diensten voor het verzamelen van oud papier, 90512000 Diensten voor afvalvervoer
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noordoost-Noord-Brabant (NL413)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Gemeente Maashorst