2. Procedure
Procedure
Titel: Integraal ontwerpteam nieuwbouw MFA Bavel
Beschrijving: Procedure Aanbesteding conform de Europese niet-openbare procedure om te komen tot een overeenkomst met een integraal ontwerpteam voor de nieuwbouw van de MFA Bavel in de gemeente Breda. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Scope van de opdracht Met nadruk wordt gesteld dat de onderhavige uitvraag betrekking heeft op een integraal ontwerpteam, hetgeen wil zeggen dat de gemeente Breda aan één partij opdracht zal verstrekken voor het opstellen en uitwerken van het ontwerp. Deze partij is verantwoordelijk voor een integraal ontwerp van een MFA bestaande uit onder andere: - Stedenbouwkundig, architectonisch en bouwkundig advies en interieur ontwerp (architect); - Constructief advies en ontwerp (constructeur); - Installatietechnisch advies en ontwerp (installatie-adviseur); - Duurzaamheidsadvies (duurzaamheidsadviseur); - Advies bouwfysica en brandveiligheid; - Kostendeskundigheid (kostendeskundige). Het integrale ontwerpteam krijgt per fase opdracht voor de werkzaamheden behorende bij de betreffende fase. De volgende fasen maken onderdeel uit van onderhavige aanbesteding: - Structuurontwerp (SO); - Voorontwerp (VO); - Definitief ontwerp (DO); - Technisch ontwerp (TO); - Prijs- en contractvorming (PC); - Uitvoeringsgereed ontwerp (UO). Per fase moet ten aanzien van de verwachte werkzaamheden rekening worden gehouden met de werkzaamheden zoals omschreven in de Standaardtaakbeschrijving (STB) 20141 bij de volgende thema’s: - Programma van eisen; - Architectuur/ bouwkunde; - Interieur (met uitzondering van het ontwerp van de sporttechnische inrichting); - Ontwerpintegratie; - Bouwfysica, Akoestiek en Brandveiligheid - Constructie; - Installaties; - Theatertechniek (licht/geluid/theatertechniek); - Geotechniek; - Geld; - Kwaliteitszorg en risico’s; - Vergunningen. De architect ontwerp een gebouw passend in zijn omgeving. In zijn visiepresentatie betekent dit dat de architect niet alleen iets vindt van het ontwerp van het gebouw, maar dus ook van de inpassing in de omgeving. Het uiteindelijke ontwerp voor de inrichting van de buitenruimte (Landschap) maakt daarentegen geen onderdeel uit van de onderhavige opdracht. De landschapsarchitect van gemeente Breda stelt in afstemming met de architect dit ontwerp op en neemt deel aan het ontwerpteam. Voor het ontwerp van de sporttechnische inrichting zal gebruik gemaakt worden de expertise van de preferred supplier van de gemeente voor het leveren en onderhouden van sporttechnische inrichting. Als onderdeel van de gunningsleidraad zal een concept overeenkomst op basis van de DNR 2011 worden verstrekt alsmede de standaardtaakbeschrijving met daarin aangeven welke werkzaamheden van het ontwerpteam worden verwacht. De overeenkomst zal op onderdelen afwijkingen van de DNR 2011 bevatten, onder andere met betrekking tot eigendomsrechten, auteursrecht van het ontwerp, uitvoering van het ontwerp en de vrijheid die de gemeente Breda wenst te hebben in toekomstige aanpassing van het gebouw met inbegrip van aanpassingen van architectonische aard. Contractvorm De gemeente Breda heeft ervoor gekozen om het project in de vorm van een traditioneel contract uit te werken. Het integrale ontwerpteam krijgt de opdracht het programma van eisen voor een MFA uit te werken tot respectievelijk een Voorontwerp, een Definitief Ontwerp, een Technisch Ontwerp en een Uitvoeringsontwerp. Op basis van het Technisch Ontwerp zullen de uitvoerende partijen worden gecontracteerd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Interne identificatiecode: M2309 4637
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000